پشتیبانی آنلاین اسپاد

22221720 - 021

راهنمای پشتیبانی آنلاین اسپاد

برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی آنلاین اسپاد در ابتدا می بایست عضویت خود را در کلوپ تکمیل نمایید. تمامی مشتریانی که دارای یک سریال معتبر از محصولات نرم افزاری اسپاد باشند ، می توانند در پشتیبانی آنلاین اسپاد عضو گردند.


نحوه ثبت درخواست :

برای ثبت درخواست پس از ورود به داشبورد کاربری خود می توانید از گزینه ثبت اولین درخواست و یا افزودن درخواست ، درخواست مدنظر خود را ثبت نمایید


در صفحه ثبت درخواست ابتدا می بایست سریال مدنظر خود را انتخاب نمایید. اگر سریال شما قابل انتخاب نمی باشد، تمدید پشتیبانی آن به پایان رسیده است. و می بایست جهت ثبت درخواست آن سریال را ابتدا تمدید پشتیبانی نمایید.


در گام بعدی موضوع مناسبی را برای درخواست خود انتخاب نمایید. مدنظر داشته باشید انتخاب صحیح موضوع باعث تسریع در پاسخگویی به شما خواهد گردید.


در گام بعدی عنوان را برای درخواست خود که کوتاه و بیانگر کلیاتی از درخواست است وارد نمایید.


در فیلد توضیحات ، شرح مشکل خود را به صورت کامل و گویا مطرح نمایید. لطفا از شرح ناقص و یا استفاده از حروف فینگیلیش خودداری نمایید.


در پایان در صورت تکمیل تمامی موارد بروی گزینه ثبت کلیک نمایید. تا زمان تکمیل شدن پروسه و انتقال به صفحه بعد از بستن پنجره و بازآوری آن (refresh) خودداری نمایید.

در مرحله بعد در صورت نیاز می توانید فایل خود را آپلود نمایید. مدنظر داشته باشید پروسه آپلود فایل ممکن است زمانبر باشد. که این امر کاملا مبتنی بر حجم فایل و سرعت اتصال اینترنت شما خواهد. پس تا تکمیل آپلود (بارگذاری) فایل از بستن پنجره و بازآوری (refresh) آن خودداری نمایید.


در صورتی که نیاز به آپلود فایل ندارید ، می توانید بروی دکمه قرمز رنگ کلیک نمایید.

نکات بسیار مهم:
هم اکنون درخواست شما در پشتیبانی آنلاین اسپاد ثبت شده است. با توجه به ترافیک کاری پاسخگویی به درخواست شما ممکن است زمانبر باشد. به همین علت در زمانی که پاسخی برای درخواست شماارسال گردد ، از طریق پیامک به شماره تلفن همراه شما اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا شکیبا باشید!
لطفا تا زمان دریافت پاسخ از ثبت درخواست مجدد خودداری نمایید. در صورت نیاز بروی درخواست قبلی خود پاسخ جدید ارسال نمایید.
برای آگاهی از وضعیت درخواست های خود ، می توانید از طریق داشبورد وضعیت درخواست ها را پیگیری و مشاهده نمایید


با کلیک بروی گزینه "نمایش همه موارد" می توانید جزییات کلی درخواست خود را مشاهده نمایید.